Ana Salon

2014 yılı Nisan ayında yapılan iç dekorasyon yenilenmesi ile birlikte tamamı doğal kütükten inşaa edilen ve misafirlerin kendilerini özellikle kış aylarında yanan şöminesi ve sıcak ortamı ile bir dağ evinde hissetmeleri, haftanın yedi günü öğlen ve akşam yemeklerinde misafirlerine kapısını açık tutan bu salon ayrıca tüm büyük organizasyon talepleri doğrultusunda gruba özel kapatılarak hizmet vermektedir.

Ankaranın geleneksel aile ve arkadaş buluşmalarına ev sahipliği yapan Dafne Restoran her pazar açmış olduğu zengin kahvaltı büfesi ile misafirlerini saat 10:00 -13:30 saatleri arasında yöresel lezzetlerin ön plana çıktığı muhteşem bir kahvaltı ile ağırlıyor. Salon yılın her mevsimi özel organizasyon talepleri doğrultusunda hazırlanarak misafirlerini ağırlayabiliyor. Isıtma ve soğutma sistemleri , özel sunumlar için barkovizyon ve perde, toplantı düzeninde kullanmak üzere ses sistemi ve mikrofon misafirlerimize sunulmakta. Restorana gelen misafirlerimizin araçları Vale ekibimiz tarafından karşılanmakta ve özel hazırlanmış kartlar doğrultusunda teslim alınmaktadır.

The Main Hall

This hall was built with completely natural logs and its inner decoration was renewed in April 2014. It makes its guests feel like they are in a mountain house with its fire place kindling in winter months and a warm setting. Its doors are open to its guests for seven days a week for lunch and dinner and in addition it is reserved special for groups based on all large organization requests. Dafne Restaurant hosts traditional family and friend meetings of Ankara with its rich breakfast buffet opened every Sunday during 10:00-13:30 with a superb breakfast with local tastes. The hall can host its guests in every season based on special organization requests. Heating and cooling systems, barcovision and a curtain for special presentations, a sound system to be used in a meeting setting and microphones are presented for our guests. Our vale team meets the vehicles of our guests and they are taken over based on specially prepared cards.

Banket Kapasite Tablosu / Banquet Capacity Chart

U Masa Düzeni / U Shape
45-50 Kişi / Person

Resepsiyon / Reception
250 Kişi / Person

Yuvarlak Masa / Round Table
160 Kişi / Person

Dans Pisti ve Sahne ile Yuvarlak Masa Düzeni
Round Table Style with dance floor and stage
120 Kişi / Person

Dans Pisti ve Sahne ile Diğer Masa Düzeni
Different Table Style with dance floor and stage
220 Kişi / Person

A La Carte Restaurant Düzeni
120 Kişi / Person