ZİYAFET ORGANİZASYONLARI VE DIŞ İKRAM HİZMETLERİ

Toplu ikram davet hizmetleri sunan Dafne Catering; isteğe göre kurum, kuruluş ve kişilere özel VIP ve butik catering hizmetleri vermektedir. Her zaman aynı kalite ile hizmet veren Dafne Catering; lezzet, sunum ve servisteki detaycı yaklaşımı ile, catering taleplerinize ait tüm ihtiyaçları karşılamaktadır.

Yemekli açılış, parti, sergi, toplantı, tören ve kutlamalar için outside catering hizmetleri sunan Dafne Catering; isteğe göre, düğün, nişan sünnet ve toplantı organizasyonları içinde catering hizmetleri sunmaktadır.

Lezzet, kalite ve detaylardan ödün vermeyen hizmet yaklaşımı ile fark yaratan Dafne Catering; kusursuz servis taahhüdü ve işinin ehli ekibi ile misafirlerinizi en üst seviyede memnun eder. Deneyimli mutfak tecrübesi ile menülerini hazırlayan Dafne Catering; size özel bir menü oluşturmak aşamasında ise deneyimli şefleri ve servis çalışanları ile en kusursuz davetlere ev sahipliği yapmaktadır.

BANQUET ACTIVITIES AND OUTSIDE CATERING

Dafne Catering provides collective invitation offering, and based on request, it can provide VIP and boutique catering services to specific to organizations and individuals. Dafne Catering provides the same quality and service always and meets all of your catering needs with its detailed approach in taste, presentation and service.

Dafne Catering provides outside catering services for grand openings with dinner, parties, exhibitions, meeting, ceremonies and celebrations, and based on request, it provides catering services for wedding, engagement, circumcision feasts and meeting organizations as well.

Dafne Catering makes a difference with its tough detailed taste and quality service approach and satisfies its guests at the highest level with impeccable service commitment and by its shark team.

Dafne Catering prepares its menus by its kitchen experience, and in the stage of preparation of a menu unique to you,it hosts perfect invitations with its experienced chefs and service workers.